Knižné tipy Rádia Lumen – ponuka

Rádio Lumen v rámci svojej ponuky prináša poslucháčom a čitateľom nové knižné tipy zo svojej vydavateľskej edície. Titul pod názvom „Liturgický rok“ sa venuje téme rorátnych svätých omší a času ich slávenia. Prečo je dôležité sláviť nedeľu vo farnosti a v rodine? Aké sú symboly Vianoc? Čo je to pôstna disciplína? Odpovede na tieto otázky nájdete v knihe Liturgický rok, ktorá bude Vašim sprievodcom počas celého roka. Liturgisti Peter Staroštík a Štefan Fábry populárnou formou vysvetlia, čím žije Cirkev počas celého roka. Ak hľadáte vhodný darček pre vám zverených veriacich, ktorí pomáhajú v službe v chráme a pri oltári (kostolníci, organisti, lektori, miništranti…), v tejto knihe nájdete všetko podstatné pre ich službu.
Publikácia pod názvom „Uvedom si tajomstvo!“ vo svojom obsahu prináša meditácie na Adventné a Vianočné obdobie. „Kresťanský sviatok Vianoc vyzdvihuje posolstvo viery: Človeče, uvedom si tajomstvo!“ V meditáciách na Advent a Vianoce ponúka publikácia úvahy na témy „V ústrety v Pánovi, Posolstvo z Nazareta, Sláviť Vianoce a nasledovať hviezdu“. Myšlienky Waltera kardinála Kaspera sú vhodnou inšpiráciou pre sviatočné príhovory ako aj pre hlbšie prežívanie týchto dní pre všetkých, ktorí objavujú tajomstvo Vianoc vo svojom živote.  Publikácie je možné objednávať na eshop.lumen.sk, alebo telefonicky na čísle 0918 593 760 v pracovných dňoch 7:30-15:30. Kúpou týchto kníh podporíte vysielanie Rádia LUMEN.