Ľudové misie vo farnosti Bošany – pozvánka

V dňoch 28. septembra až 6. októbra 2024 sa vo farnosti v Bošanoch uskutočnia ľudové misie pod vedením pátrov redemptoristov. Misie povedie misijný tím pátra Ivana Flimela. Čaká nás veľmi intenzívny a požehnaný čas, ktorého súčasťou budú sväté omše s misijný mi kázňami, vysluhovanie sviatosti zmierenia, katechézy pre ženy aj pre mužov, pomazanie chorých, Eucharistická adorácia či program pre deti a mládež. Program farských misií bude prebiehať nielen vo farskom kostole sv. Martina v Bošanoch, ale aj vo filiálnom kostole Narodenia Panny Márie v Krnči a Ružencovej Panny Márie v Práznovciach. Ľudové misie sú časom mnohých stretnutí, ale tým najdôležitejším stretnutím je stretnutie s Ježišom Kristom a osobný vzťah s Ním. Všetci sú srdečne pozvaní!