Smútočné oznámenie – do večnosti nás predišiel P. Karol František Pati, OPraem

S bolesťou v srdci, ale v kresťanskej nádeji na vzkriesenie Vám s prosbou o modlitbu oznamujeme, že dňa 26. septembra 2024 v 72. roku života a 43. roku kňazstva zaopatrený sviatosťami odovzdal svoju dušu Stvoriteľovi náš spolubrat, kanonik Kráľovskej kanonie premonštrátov na Strahove, P. Karol František Pati, OPraem, administrátor Farnosti Dubník, nositeľ pápežského vyznamenania Pro Ecclesia et Pontefice.
Rozlúčka s našim bratom bude vo štvrtok 3. októbra 2024 o 10,00 hod. pri sv. omši v kostole sv. Imricha v Rúbani (farnosť Dubník) a o 14,00 hod. pri sv. omši vo Veľkom Ďure a pohrebných obradoch na cintoríne Veľký Ďur časť Rohožnica, pri ktorých bude uložený do hrobu na miestnom cintoríne. R.I.P.